Co se děje
v Čechách jinde všude

Láska prochází žaludkem, oslavte Valentýna gastronomickým zážitkem, který vás vystřelí do nebes

Svátek svatého Valentýna lidi v České republice odpradávna rozděluje na dva tábory. Na ty, kteří jej slaví a nedají na něj dopustit a na ty, kteří jej považují za americký nesmyslný svátek. Jak to ale s tímto svátkem je doopravdy? Pokud patříte do první skupiny, máme pro vás nápad. Co takhle svou lásku oslavit jedinečným gastro zážitkem?
Článek

Ostré nože v prémiové kvalitě

Co vás dokáže v kuchyni rozpálit, když už se konečně odhodláte neobjednávat si jídlo domů ale uvařit? Hádka s partnerem na téma "zase nejsou ostré nože"? A víte, že říznutí do prstu tupým nožem bolí víc než říznutí ostrým nožem? Ironie osudu. Co udělat předtím než si zase objednáte domů pizzu?
Článek

Specialit není nikdy dost

Hostinec V Holi opět nezklamal. Od listopadu minulého roku, kdy poprvé otevřeli dveře podniku, se s jejich speciálními nabídkami roztrhl pytel. Co si pro vás připravili tentokrát?
Článek

Kam na zabijačkové hody?

Jestli jste se zabijačky už někdy účastnili, tak jistě víte, že je to velká událost. Dříve se dělaly zabijačky za účelem zisku masa pro výživu domácnosti, a je to tak stále, nebo se něco změnilo? Jak vlastně vypadá "dnešní" zabijačka?
Článek

Sestavte si svůj řízek

Chcete si pochutnat na řízku podle vašich představ, ale zároveň ve své kuchyni netrávit ani chvilku času navíc? Raději si zajdete do restaurace? To určitě půjde zařídit.
Článek

Pravá chuť Itálie

Milujete chuť italských pokrmů? Záleží vám na tradici, a přitom se rádi necháváte překvapovat novinkami? Jednu takovou novinku si pro vás připravila tradiční italská restaurace. A jakou?
Článek

Rozhovor s Jiřím Smetanou nejen o pivním podnikání

Nedávno jsme se vydali "na jedno" do pivovaru Červený Vlk na Boží Dar, kde si dva dlouholetí spolupracovníci a především kamarádi splnili sen. Jednoho z nich se nám podařilo trochu vyzpovídat. Jiří Smetana se s námi podělil nejen o to, jak se svým kamarádem Stanislavem Roháčkem otevřeli pivovar pár dní před prvním lockdownem. Může podnikání dvou kamarádů fungovat? A proč pivovar nese název …
Článek

Pivní detoxikace může být účinnější než očistný jídelníček

Jak se vyznat ve změti protichůdných návodů na očistu vašeho těla poradí náš článek
Článek

Kde uspořádat firemní večírek, oslavu či párty?

Najít vhodný prostor pro oslavu narozenin, společenskou událost či firemní večírek je někdy pěkně náročné. Přinášíme vám velký přehled toho, kde firemní večírek, oslavu, teambulding či párty můžete uspořádat. Najděte ten nejvhodnější podnik právě pro vás.
Článek

Kde letos oslavíte Silvestr a přivítáte nový rok?

Patříte snad k těm, kteří si stěžují na hluk petard, rachejtlí, ohňostrojů, řvoucích davů a hlasité hudby? A nebo si ten jeden den v roce chcete naplno užít a přivítat nový rok s tou parádou, která k tomu už prostě tradičně patří, i když s vámi pak sousedé týden nepromluví? Zábava s přáteli, popíjení drinků, odpočítávání před půlnocí, wow momenty při pohledu na ohňostroje různých barev, a vítání…
Článek