Co se děje
v Čechách jinde všude

Farmářský víkend v Osice

Máte rádi skvěle zpracované farmářské produkty? Pak si určitě nenechte ujít akci na nadcházející víkend. Osika Restaurant na Praze 3 si ve spolupráci s dvorem Seletice připravil farmářský víkend plný dobrot. 
Článek

Letenský bowlingový pohár jednotlivců

Kdo by neměl rád bowling. A proč si to v něm zkusit poměřit síly i s jinými hráči, než jsou vaši přátelé či rodina. Bowling Radava na Letné rád přivítá zkušené i méně zkušenější hráče.
Článek

Grilovačky ve Vagónu

Co byste řekli na grilované dobroty, prakticky kdykoliv na ně dostanete chuť? Ve frýdecko-místeckém Vagón café baru vám to rádi splní. Za hezkého počasí se totiž grilovačky dočkáte 7 dní v týdnu vždy od 17 hodin.
Článek

Kurz sushi pro děti i dospělé

Sushi je oblíbené japonské jídlo založené na rýži a čerstvé rybě či zelenině, které proniklo do celého světa. Oblíbené rýžové rolky se můžete naučit dělat i sami a překvapit tak svou rodinu či své známé luxusním domácím sushi večírkem. Vyzkoušejte kurz výrobi sushi v pražské restauraci Yori.
Článek

Oldies disco v Nautilu

Jak se říká Oldies jsou Goldies. A kdo by neměl rád staré dobré klasiky. Přijďte zavzpomínat na své mládí nebo si prostě jen užít hudbu 60., 70. a 80. let do Hotelu Nautilus, který si pro vás připravil skvělý taneční oldies večírek.
Článek

Nový speciál v pivovaru Červený vlk

Co by to bylo za pivovar bez speciálu. A protože je tady květen, připravil si pivovar Červený vlk květnový speciál. A není jen tak obyčejný ale výroční. Co tedy aktuálně vedle Božidarského Jelena, Červeného Vlka, Bílého Hranostaje, Nachmeleného Jezevce a Lehkého Střízlíka můžete ochutnat? Tradá, seznamte se s Výročním ležákem.
Článek

Kam zajít v Praze fandit naším hokejistům? MS v hokeji 2022!

Přinášíme přehled podniků, kde se budou promítat zápasy MS v hokeji 2022, které se koná ve Finsku.
Článek

FOOD FESTIVALY V ČR - Co se chystá a na co se můžete těšit

Co se kde chystá a co si určitě nenechat ujít se dozvíte v našem článku. Události pro milovníky dobrého jídla, foodfestivalů a gastro akcí na jednom míste.
Článek

Mama Shelter zve na devadesátkovou party

Devadesátky jsou pojem a devadesátková hudba legenda. Největší 90s Festival ve Střední Evropě se uskuteční v sobotu 21. května na Výstavišti v Holešovicích. A následná afterparty nebude nikde jinde než v přilehlém Mama Shelter hotelu.
Článek

V Pivnici Obecního domu opět poteče pivo proudem

Každý den je důvod k oslavě. Nicméně ve středu 25. května bude opravdu co slavit. Otevírá se totiž Plzeňská pivnice v suterénu Obecního domu a všichni milovníci plzeňského piva a krásných pivnic si přijdou na své.
Článek