Co se děje
Článek

Veletrh gastronomie a hotelnictví opět ovládne Letňany

Veletrh pro všechny gastro profesionály i amatéry je tady. Letošní veletrh FOR GASTRO & HOTEL přinese řadu novinek a zajímavý doprovodný program. Uskuteční se na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA 29. září do 1. října 2022.

První dva dny jsou určené jen pro odborníky z oboru, nicméne v sobotu budou brány letňanského výstaviště otevřený i laické veřejnosti. Patříte mezi odborníky? Buďte našimi hosty, napište si o čestnou vstupenku na email info@prazskejrej.cz Bohatý program je složený z mnoha kongresů, konferencí, seminářů, přednášek a chybět nebude ani kuchařská show nebo třeba panelová diskuse vlivných foodblogerek. V rámci veletrhu se představí také spousta restaurací a nejrůznějších gastro firem. Veškerý program najdete na webu akce

Součástí veletrhu, konkrétně v Hale 4, bude i kavárna (GASTRO COFFEE), kde bude probíhat program doslova nabitý informacemi. 

No a na veletrhu se mihneme i my, takže rozhodně si nenechtejte ujít stánek Pražskýho Reje a přijďte nás pozdravit. Těšíme se na vás!

 

Chcete doplnit či opravit článek? Napište nám.
Čtěte také