Články provozovny Mama Shelter Prague

X
Zpět

Kam zajít v Praze fandit naším hokejistům? MS v hokeji 2022!

Přinášíme přehled podniků, kde se budou promítat zápasy MS v hokeji 2022, které se koná ve Finsku.
Článek

Mama Shelter zve na devadesátkovou party

Devadesátky jsou pojem a devadesátková hudba legenda. Největší 90s Festival ve Střední Evropě se uskuteční v sobotu 21. května na Výstavišti v Holešovicích. A následná afterparty nebude nikde jinde než v přilehlém Mama Shelter hotelu.
Článek

Kde uspořádat firemní večírek, oslavu či párty?

Najít vhodný prostor pro oslavu narozenin, společenskou událost či firemní večírek je někdy pěkně náročné. Přinášíme vám velký přehled toho, kde firemní večírek, oslavu, teambulding či párty můžete uspořádat. Najděte ten nejvhodnější podnik právě pro vás.
Článek

Mama vás zve na karneval

Co představíte, když se řekne karneval? Dětský karneval? Masopust? Rio de Janeiro? A co takhle portugalský karneval. Že nevíte, o co jde? To jste tady správně, hotel a restaurace Mama Shelter v Praze vám to ukáže!
Článek

Láska prochází žaludkem, oslavte Valentýna gastronomickým zážitkem, který vás vystřelí do nebes

Svátek svatého Valentýna lidi v České republice odpradávna rozděluje na dva tábory. Na ty, kteří jej slaví a nedají na něj dopustit a na ty, kteří jej považují za americký nesmyslný svátek. Jak to ale s tímto svátkem je doopravdy? Pokud patříte do první skupiny, máme pro vás nápad. Co takhle svou lásku oslavit jedinečným gastro zážitkem?
Článek

V neděli na brunch

Snídaně, oběd, večeře? To už dávno neplatí. Zajděte na brunch a zpříjemněte si neděli.
Článek

Kde letos oslavíte Silvestr a přivítáte nový rok?

Patříte snad k těm, kteří si stěžují na hluk petard, rachejtlí, ohňostrojů, řvoucích davů a hlasité hudby? A nebo si ten jeden den v roce chcete naplno užít a přivítat nový rok s tou parádou, která k tomu už prostě tradičně patří, i když s vámi pak sousedé týden nepromluví? Zábava s přáteli, popíjení drinků, odpočítávání před půlnocí, wow momenty při pohledu na ohňostroje různých barev, a vítání…
Článek

Dárek na poslední chvíli

Narozeniny, výročí, Vánoce, svátek, Valentýn, svatba, a pak ty ostatní někdy i bezvýznamné oslavy "čehosi" - to všechno jsou příležitosti k tomu, abyste se zase nechali úplně vystresovat. Jaký dárek máte koupit? A i když to jde řešit s předstihem, protože všechny příležitosti mají datum o kterém víte hodně dopředu, tak vy to necháváte na poslední chvíli. Jde o nějaký sport nebo výzvu?
Článek

Kde pro vás s láskou upečou vánoční cukroví a připraví štědrovečerní večeři?

Vánoce, Vánoce přicházejí... Už teď vás při představě Vánoc a pečení vánočního cukroví bolí hlava? Soutěž o to, kdo upeče nejvíc druhů, probdělé noci, zvuk plechů a o sebe cinkající vánoční tvořítka, mouka po celé kuchyni, "vůně" připáleného lineckého, všechno ulepené od marmelády. Klidný štědrý den si pamatujete už jen z dětství, kdy se o večeři a pohodovou atmosféru postarali rodiče? To ale…
Článek

Mikulášský brunch

Čert, anděl a Mikuláš. Mikulášská tradice se dodržuje už několik století, dokonce se dřív pořádaly i mikulášské trhy. Dnes se naděluje hlavně dětem, ale jsou podniky, kde nezapomněli ani na dospělé.
Článek

Mama Shelter slaví narozeniny

Balonky, frkačky, vystřelovací konfety a drinky? Každoroční příležitost k oslavě na deset písmen? NAROZENINY.  
Článek

Kam v Praze na SVATOMARTINSKOU HUSIČKU?

Svatomartinská husa je snad nejoblíbenější podzimní gastronomický svátek v Čechách i na Moravě. Podívejte se, jaké menu si pro vás letos podniky připravily a najděte tip na podnik, kam na Svatomartinskou husu zajít.  
Článek