Články provozovny Castle Residence

X
Zpět

Pražské zahrádky volají a pivo se chladí...

Velký přehled restauračních zahrádek v Praze - 2022 tak neseďte doma a přijďte si vychutnat dobrou baštu, nebo skvěle vychlazené pivko na některou z pražských zahrádek.
Článek

Dárek na poslední chvíli

Narozeniny, výročí, Vánoce, svátek, Valentýn, svatba, a pak ty ostatní někdy i bezvýznamné oslavy "čehosi" - to všechno jsou příležitosti k tomu, abyste se zase nechali úplně vystresovat. Jaký dárek máte koupit? A i když to jde řešit s předstihem, protože všechny příležitosti mají datum o kterém víte hodně dopředu, tak vy to necháváte na poslední chvíli. Jde o nějaký sport nebo výzvu?
Článek

Kde pro vás s láskou upečou vánoční cukroví a připraví štědrovečerní večeři?

Vánoce, Vánoce přicházejí... Už teď vás při představě Vánoc a pečení vánočního cukroví bolí hlava? Soutěž o to, kdo upeče nejvíc druhů, probdělé noci, zvuk plechů a o sebe cinkající vánoční tvořítka, mouka po celé kuchyni, "vůně" připáleného lineckého, všechno ulepené od marmelády. Klidný štědrý den si pamatujete už jen z dětství, kdy se o večeři a pohodovou atmosféru postarali rodiče? To ale…
Článek

Kam v Praze na SVATOMARTINSKOU HUSIČKU?

Svatomartinská husa je snad nejoblíbenější podzimní gastronomický svátek v Čechách i na Moravě. Podívejte se, jaké menu si pro vás letos podniky připravily a najděte tip na podnik, kam na Svatomartinskou husu zajít.  
Článek

Zvěřinové menu

Kam zajít na zvěřinové menu v Praze? 
Článek

Podzimní svatba v Restauraci Castle Residence

Léto končí, je pravda, že svatbám odzvonilo? V Restauraci Castle Residence podzimní svatby pořádají s velkým nadšením.
Článek

Kam v Praze na Maisel's weisse

Pivo známé značky Maisel's weisse, teď nyní na čepu v Restauraci Castle Residence
Článek

Které restaurace mají výdejní okno a které vám dovezou jídlo až k vašim dveřím?

.
Článek

#tourvydejniokna 8 - odtáhli nám káru, ochutnaly jsme Indii a dojaly se k slzám

Když jsme koncem jara #tourvydejniokna měnily na #tourgastro, netušily jsme, že do #tourvydejniokna naskočíme zpět a na tak dlouhou dobu. Ale co už, jsme holky šikovný a proč si to neužít, že ano. Když nám to tak pěkně jde. 
Článek