Co se děje
v Čechách jinde všude

Každý měsíc jinou Jepici

Znáte příběh Jepic z Kbelského pivovaru? To je vám zase nápad nápadů, jak už to u tohoto pivovaru bývá. Kbelský pivovar vaří každý měsíc jinou Jepici.
Článek

Degustace v Monarchu

Degustace prvotřídních vín v kombinaci s vynikajícími pokrmy. Místo, které má originální atmosféru. Původně vinný bar, teď skvělá restaurace s otevřenou kuchyní a "pravými" americkými steaky. Milovníci vín mohou ochutnat vynikající vína z Česka, Slovenska a dokonce z vyhlášených vinařství z celé Evropy.
Článek

Nebuďte "ledňáček" a stravujte se smysluplně s Fit & Tasty po celý rok

Dali jste si novoroční předsevzetí, že si budete poctivě vařit a začnete jíst zdravě? K Vánocům jste si nadělili novou kuchařku s chutnými recepty, která vás motivuje k tomu si jídlo připravovat doma, a snad vám i pomůže při počítání správného počtu kalorií? Chcete se stravovat pravidelně a smysluplně?
Článek

Pivní detoxikace může být účinnější než očistný jídelníček

Jak se vyznat ve změti protichůdných návodů na očistu vašeho těla poradí náš článek
Článek

Kam na zvěřinové hody?

Co patří k podzimnímu období víc než barevné listí? Přece zvěřinové hody. Na zvěřinových specialitách si někde můžete pochutnat sice během celého roku, ale právě teď je nejlepší čas.
Článek

Skotský bar v centru Prahy

Objevte kouzlo Skotska. V historických prostorách Jindřišské věže najdete skotský bar, který vás mile překvapí nabídkou více než 400 druhů whisky, a nejen tradičních skotských. Ochutnáte zde i kanadské, irské, nebo japonské whisky.
Článek

Kousek Francie v době adventu

Přichází období omrzlých nosů a rudých tváří. A přesto je toto ideální období na večerní procházky ulicemi ozdobenými vánočními girlandami a nasvícenými vánočními světýlky. Kterým směrem se vydat, abyste zažili zase něco nového?
Článek

Farmářský trh

Najděte doma proutěný košík a navštivte farmářský trh u Dolního Dvora.
Článek

Ochutnávka whisky

Svěží vzduch, nádherná čistá příroda a dudácká muzika. To je Skotsko. A co dalšího typického se vám vybaví pro tuhle krásnou zemi? Ano, whisky.
Článek

Mikulášský brunch

Čert, anděl a Mikuláš. Mikulášská tradice se dodržuje už několik století, dokonce se dřív pořádaly i mikulášské trhy. Dnes se naděluje hlavně dětem, ale jsou podniky, kde nezapomněli ani na dospělé.
Článek