Co se děje
v Čechách jinde všude

Čedič opět ve Spojovně

Pivo a hudba k sobě patří. A k pořádnému pivu z pivovaru Spojovna patří pořádný koncert pop-rockové skupiny Čedič.
Článek

FOOD FESTIVALY V ČR - Co se chystá a na co se můžete těšit

Co se kde chystá a co si určitě nenechat ujít se dozvíte v našem článku. Události pro milovníky dobrého jídla, foodfestivalů a gastro akcí na jednom místě.
Článek

Degustace v Monarchu

Degustace prvotřídních vín v kombinaci s vynikajícími pokrmy. Místo, které má originální atmosféru. Původně vinný bar, teď skvělá restaurace s otevřenou kuchyní a "pravými" americkými steaky. Milovníci vín mohou ochutnat vynikající vína z Česka, Slovenska a dokonce z vyhlášených vinařství z celé Evropy.
Článek

Akce v Kafe•Damu

Kafe•Damu není jen kavárna, jak název napovídá. Jedná se o prostor v centru Prahy pro všechny, kteří hledají stylové místo, kde se potkat s přáteli, popracovat, zajít si do divadla a dát si dobré kafe, pivo nebo víno za fajn ceny. No a taky pořádají nejrůznější akce od koncertů až po swapy oblečení. 
Článek

Hotel DUO uvádí nové menu

Šéfkuchař Gürdag Mertel, přezdívaný JayJay, sestavil chutné menu speciálně pro vás. Od předkrmů až po dezerty, můžete se těšit na opravdové delikatesy.
Článek

Nakládaná masa na gril bez práce

Grilovačky jsou v plném proudu a domácí grilování vyžaduje spoustu příprav. Řeznictví co má koule Bejk Buu se rozhodlo, že minimálně s masem vám pomůže. Aktuálně u nich můžete totiž koupit kvalitní nakladaná masa připravená rovnou na váš gril.
Článek

Počernický sklípek –⁠ když je láska k vínu vidět

Když se věci dělají s láskou, poznáte to. A v Počernickém sklípku na vás dýchne nejen láska dvou Moraváků, kteří zakotvili v Praze, ale i jejich láska k dobrým surovinám a samozřejmě k vínu.
Článek

Polední grilovací středy v Salutu

Co se vám vybaví jako první, když se řekne "oblíbené letní jídlo"? Vsadíme se, že minimálně v TOP3 bude něco z grilu. A grilovat se bude po celé léto i v Salut Restaurantu a to každou středu přes oběd.
Článek

Pražské zahrádky volají a pivo se chladí...

Velký přehled restauračních zahrádek v Praze - 2022 tak neseďte doma a přijďte si vychutnat dobrou baštu, nebo skvěle vychlazené pivko na některou z pražských zahrádek.
Článek

Junior Bowling Cup Radava

Bowling je skvělá hra pro děti i dospělé. A junioři ve věku 6–18 let budou mit možnost si to rozdat v turnaji, který pořádá Bowling Radava. A navíc jeden vylosovaný účastníků dostane nový iPhone. 
Článek